Maksetingimused

Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. 

Kaupade või teenuste ostu- ja müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse  eest tasumisest e-poe keskkonnas või arvega tasumise korral Partyexpress.ee poolt tellimuse vastuvõtmist kinnitava e-maili saatmisest Ostja poolt tellimuse vormistamisel teavitatud e-mailile. 

E-poe hinnad võivad erineda Partyexpress.ee showroom’i hinnast. E-poe hinnad kehtivad Partyexpress.ee poolt väljastatud arve tähtajalisel tasumisel või kohesel tasumisel internetipanga lingiga või krediitkaardiga. 

Tellimustele, mille kogusumma jääb alla 100 euro, lisandub kulleriga kauba kättetoimetamisel transporditasu 5 eurot. SmartPOSTI pakiautomaati toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 2,64 eurot kuni 6,12 eurot ja Omniva pakiautomaati toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 3,11 eurot kuni 4,20 eurot. Üle 100 eurosed tellimused toimetatakse Eesti piires kätte tasuta. 

Kaupade ja teenuste eest saab Ostja maksta e-poes:

Internetipankade linkide kaudu otse läbi internetipanga linkide (Swedbank, SEB, Nordea pangad)

Partyexpress.ee poolt väljastatud tellimuse kinnituse alusel ettemaksuga.  Arveid kaupade või teenuse eest tasumiseks väljastatakse Partyexpress.ee lepingulistele ettevõtetele.

Sularahas meie esinduses või juhul kui Partyexpress.ee ise kaupa kohale toimetab 

Kaupade ja teenuste eest tasumisel internetipanga lingi abil, tuleb väljuda internetipanga lehelt vajutades nupule «Tagasi kaupmehe juurde» . Järgnevalt kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus.

Kaupade ja teenuste tellimus vormistatakse ja tarnitakse 100% ettemakse puhul, välja arvatud tasumisel Partyexpress.ee poolt lepingulistele ettevõtetele väljastatud arve alusel. 

 Kui valisite makseviisiks pangaülekande, siis peale tellimuse kinnitamist saate ülekande sooritada teile sobivast pangast. MS Events OÜ arveldusarved on kirjas allpool. Makse selgituse lahtrisse kirjutage kindlasti kauba arve number. 

Ostja tellimus tühistatakse, kui Ostja ei ole 3 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasunud, välja arvatud tasumisel arve alusel.

Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kogu ulatuses täita(mõni tooteartikkel osutub praagiks või on laost otsas), aga tellimuse eest on tasutud, siis võtame Teiega ühendust ja kanname puuduva toote maksumuse tagasi Teie arveldusarvele.

Tellimuse eest saab tasuda MS Events OÜ  pangaarvetele:

Swedpank a/a  EE232200221062382956 

NB! Makse selgitusse märkige kindlasti arve number!

Lisa info:  e-mail info@partyexpress.ee või telefonil 53422969.

 

Kui raha pole laekunud 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnituse saatmist Ostja e-posti aadressile, tellimus tühistatakse.