E-poest tellimuse vormistamise protsess

Ostja lisab soovitud tooted ostukorvi.

Ostja vajutab tellimuse vormistamiseks tootelehel nupule «Vormista tellimus» või ostukorvi sisu kuvavale info nupule.

Ostja kontrollib üle ostukorvi lisatud tooted ja kogused. Kui ostukorvi sisu õigsuses on veendutud, vajutab Ostja nupule «Vormista tellimus».

Ostja teeb valiku kahe e-poe kasutaja tüübi vahel. E-poe konto loomine ei ole kohustuslik, e-poe tellimusi saab esitada nii registreerunult kui ka registreerumata. Registreerunult ja sisse logituna e-poe tellimuste esitamine võib anda vastavalt kampaaniatele soodustusi ja/või ärikliendi puhul kokkuleppehinnad.

Ostja täidab kontaktandmete ja/või tarneandmete veerud tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Ostja tellitud kauba kiire ning tõrgeteta kättetoimetamine ja hilisem pretensioonide lahendamine.

Ostja teeb valiku kauba kättetoimetamise viisi osas. Partyexpress.ee pakub kauba kättetoimetamiseks järgnevaid variante:

  • Ostja tuleb kaubale ise järgi e-poe esindustesse Tallinnas;
  • Ostjale toimetatakse kaup soovitud aadressile kulleriga;
  • Ostja tellib kauba SmartPOSTI või Omniva pakiautomaati.

Ostja valib kauba eest tasumise viisi. Partyexpress.ee pakub kauba eest tasumiseks järgnevaid variante:

  • otse läbi internetipanga linkide (Swedbank, SEB, Nordea pangad)
  • tasumine arvega, mis jaguneb tasumiseks ettemaksuga 3 päeva jooksul või tasumiseks lepingulistele ettevõtetele arve alusel, vastavalt määratud maksetähtajale.

E-poes Ostja poolt ettemaksuga tasutud tellimusi käsitletakse alates laekumise hetkest tööpäevadel 08:00-18:00. Sõltuvalt töömahust võidakse pärast kella 15:00 kinnitatud tellimusi käsitleda järgneval tööpäeval. Kehtib ka «Tulen ise järele» tarnevaliku puhul.

E-poes lepingulise ettevõtte Ostja poolt kinnitatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel 08:00-18:00. Sõltuvalt töömahust võidakse pärast kella 15:00 kinnitatud tellimusi käsitleda järgneval tööpäeval. Kehtib ka «Tulen ise järele» tarnevaliku puhul.